Новини / Логістика     31 серпня 2023 19:13

Maersk побудує термінал в одному з портів Бангладеш вартістю $400 млн

Експорт Бангладеш зростає в геометричній прогресії, однак обмежена експортна інфраструктура, зокрема порти, вважається гальмом для економічного зростання

Данська судноплавна та логістична компанія Maersk планує побудувати термінал вартістю 400 млн доларів у порту Чаттограм (Бангладеш), передає Splash.

Мета — розширення присутності APM Terminals у Південній Азії. Термінал зведуть на 53 акрах землі в Лалдії на березі річки Карнафулі, що належить порту Чаттограм.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, голова ради директорів Maersk Роберт Мерск Уггла зустрівся з прем’єр-міністром Бангладеш Шейхом Хасіною, а також міністром судноплавства Халідом Махмудом Чоудхурі, запропонувавши розпочати розробку проекта якомога швидше.

Експорт Бангладеш зростає в геометричній прогресії, однак обмежена експортна інфраструктура, зокрема порти, вважається гальмом для економічного зростання.

Голова адміністрації порту Чіттагонг контр-адмірал Мохаммад Сохайл заявив, що очікує закордонних інвестицій у розмірі до 7 млрд доларів у порт Чаттограма протягом наступних трьох років.

Довідка. A.P. Moller-Maersk — інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу, оператор контейнерних терміналів, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена у 130 країнах. Штат — близько 90 тис. співробітників.

Нагадаємо, Maersk подала пропозицію уряду Єгипту придбати вітроелектростанцію Zaafarana в місті Рас-Гареб у Червоному морі.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Флот японської Mitsui OSK Lines (MOL) налічуватиме 90 суден на ЗПГ та метанолі до 2030 року.

Данська нафтогазова компанія Ørsted розпочала реалізацію проєкту FlagshipONE з будівництва заводу з виробництва метанолу. Нові потужності забезпечуватимуть пальним швидкозростаючий флот, що працює на метанолі.

Як стало відомо The Loadstar, французький перевізник CMA CGM веде “серйозні переговори” з Yangzijiang Shipbuilding щодо будівництва до десяти метанолових контейнеровозів місткістю 24 000 TEU, передає The Loadstar.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також