Новини / Технології     06 серпня 2019 16:47

Made in Ukraine: Епіцентр К робить ставку на вітчизняні біопрепарати

Найбільший український виробник біо- та ферментних препаратів для сільського господарства, завод препаратів мікробіологічного синтезу «Ензим», забезпечуватиме «Епіцентр К» препаратами за трьома напрямками: препаратами для рослинництва; новітніми препаратами для демо-ділянок та технічний супровід фахівцями компанії щодо внесення біодеструктору в полях.

Договір підписано на один рік із можливістю подальшої пролонгації. Препарати використовуватимуться на 70% землі території агрохолдингу «Епіцентр К» у трьох кластерах.

«Ми були вражені технологічним рівнем заводу «Ензим» у Ладижині під час візиту на підприємство, – розповідає заступник керівника аграрного бізнесу «Епіцентр К», директор з виробництва Богдан Черемха, – Ми переконались у якості роботи виробництва мікробіологічного синтезу, центральної лабораторії, цеху готових лікарських засобів. Українське підприємство складає достойну конкуренцію іноземним і ми раді, що можемо забезпечити наш аграрний напрямок високоякісними препаратами і підтримати вітчизняного виробника».

Читайте: Нові правила маркування продуктів: що має бути на етикетці

Деструктори, вироблені «Ензимом», містять три види гриба Trichoderma та п’ять штамів бактерій Bacillus spp. у споровій формі та целюлозолітичні ферменти. Така комбінація є оптимальною для поліпшення фітопатогенного стану ґрунту, а також – для розкладання рослинних решток (соломи, стебел кукурудзи тощо) при внесенні деструктора.

«В умовах інтенсифікації та збільшення хімізації сільськогосподарського бізнесу використання препаратів-деструкторів стає необхідним для зменшення фітопатогенного навантаження, відновлення родючості ґрунту за рахунок гуміфікацій та підвищення доступності елементів живлення, – розповідає заступник комерційного директора групи компаній «Ензим» Олег Тюрін».

Раніше повідомлялося, що Епіцентр К інвестував в аграрний напрямок 6 млрд гривень

Читайте також