Новини / Фінанси     12 квітня 2019 14:58

Епіцентр К інвестував в аграрний напрямок 6 млрд гривень

Інвестиції в аграрний бізнес групи компаній «Епіцентр К» на сьогодні становлять 6 млрд грн. Галина Герега заявила про плани виділити ще 2,5 млрд грн на елеваторне господарство.

Про це повідомляє Економічна правда.

Виступаючи 11 квітня на Форумі розвитку інноваційних виробництв у Білій Церкві, співвласниця «Епіцентру К» Галина Герега розповіла, що минулого року за участі компанії розпочато реконструкцію 6 старих елеваторів і будівництво 3 нових. На завершення елеваторного проекту компанії потрібно ще 2,5 млрд грн.

Читайте: Російські аграрії не були готові до обвалу цін на зернові – Дмитро Рилько

«Там не тільки наші кошти, а й кредитні», – відзначила Галина Герега. За її словами, зараз розраховувати ще на якісь великі інвестиції нереально.

Також «Епіцентр К» планує розвивати молочний напрям. «Тваринництво у нас є – 20 молочних ферм, але обсяги невеликі. В майбутньому плануємо розвивати галузь. Є питання переробки молока. Поки ми не інвестували в тваринництво, але обговорюємо це», – заявила Галина Герега.

Як повідомила співвласниця «Епіцентру К», компанія відклала проект з переробки олійних у зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку олійних.

«На сьогодні олійна галузь падає, оскільки виробники не можуть домовитися між собою і просто валять ринок. Тому ми призупинили хід у переробці в олійної галузі, але в майбутньому будемо робити щось цікаве», – пояснила Галина Герега.

Landlord раніше повідомляв про те, що підприємство Робімакс-Агро перейшло у власність компанії «Епіцентр К».

Читайте також