Новини / Рослинництво     28 грудня 2019 09:13

Лимони під Новий рік вирощує фермер із Хмельниччини

Сергій Герасимчук із Шепетівки Хмельницької області напередодні Нового року збирає урожай лимонів. Облаштувавши теплицю на своїй присадибній ділянці, фермер вирощує також малину, чорниці, лохину, смородину, журавлину…

Про це розповідає Аgroday.

У вересні родина та друзі Сергія Герасимчука ласували ківі, а напередодні Нового року фермер збирає урожай лимонів.

Екзотичні фрукти та звичні для наших країв ягоди чоловік вирощує в теплиці, яку облаштував на присадибній ділянці.

Захопився вирощуванням рослин Сергій Герасимчук кілька років тому. Починав із квітів. Пригадує, як на озеленення міста Шепетівки постачав тисячу трояндових кущів.

Читайте: 150 сортів цитрусових: екзотичний сад у Запоріжжі

Згодом переключився на цитрусові та ягоди. Нині в своїй теплині Сергій Герасимчук вирощує чимало смачних кущів: смородину, малину, чорницю, лохину, журавлину. Кущі продає садівникам-любителям.

 

«Найбільше я люблю працювати на землі. Це і користь, і задоволення одночасно. Квітникарством я займаюся майже два десятиліття», – говорить фермер.

Лимони чоловік збирає зі своєї теплиці двічі на рік. Другий урожай – такий собі подарунок до новорічних свят. Сергій Герасимчук говорить: у нашому кліматі лимони не надто вибагливі. Потребують лише хорошого поливу та не переносять прямих сонячних променів. Також їх варто вирощувати окремо від інших дерев та кущів.

Найстаршим екзотичним деревцям пана Сергія уже вісім років.

Landlord раніше повідомляв, що на Тернопільщині фермер вирощує 40 сортів хурми.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також