Новини    12 жовтня 2021 20:30

Китай змінить правила імпорту харчових продуктів

У Китаї змінюються правила реєстрації нових видів експортних товарів

Китай з наступного року  вводить реєстрацію виробників деяких видів харчових продуктів. У перелік потрапили харчові масла, зернові та олійні культури.

У зв’язку з вступом наказу компетентне відомство Китаю буде вести списки зареєстрованих компаній-виробників 14 видів продукції, щодо яких раніше такий захід, як реєстрація, не застосовувалася.

У цьому списку : натуральна оболонка, продукція бджільництва, яйця і яєчні продукти, харчові олії та олійні культури, фаршировані борошняні вироби, харчові зернові культури, продукти з подрібненого зерна і солоду, свіжі і зневоднені овочі, сушені боби.

Крім того, це спеції, горіхи і насіння, сухофрукти, необсмажені кавові зерна і какао-боби, а також спеціалізовані дієтичні продукти і харчові продукти оздоровчо-профілактичного призначення.

Організації, що виробляють продукцію, що не включена до даного переліку, але перераховану в регламенті, мають після 1 листопада 2021 роки самостійно подавати заяву на реєстрацію через єдине вікно міжнародної торгівлі.

Нагадаємо, Індія та Китай стали основними покупцями української агропродукції.

Джерело: Oilworld.ru

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...