Новини / Аналітика     04 жовтня 2019 09:32

Китай закупить усю російську сою: аналітики іронізують з приводу заяв Путіна

Путін заявив, що Китай готовий придбати в Росії стільки сої, скільки та зможе виробити, але вони ще не готові до таких обсягів, щоб задовольнити потреби китайського ринку. З цього приводу аналітики наводять візуалізацію обсягів виробництва сої в Росії порівняно з Бразилією та США.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Виступаючи  на форумі в Сочі в четвер, 3 жовтня, Володимир Путін заявив, що Китай готовий придбати в Росії стільки сої, скільки вона може виробити, але Москва наразі не має достатнього потенціалу для повного задоволення попиту найбільшого у світі імпортера сої.

«Вони готові купити в нас стільки, скільки ми можемо виробити, але питання полягає в тому, що ми не готові до цього зараз … ще не готові до таких обсягів», – сказав Путін.

«Він точно має рацію», – іронічно відзначає Карен Браун, наводячи візуалізацію того, наскільки мізерними є обсяги виробництва сої в Росії порівняно з такими «соєвими гігантами», як США та Бразилія.

За словами експерта, у 2018–2019 маркетинговому році Росія отримала свій рекордний урожай соєвих бобів – 148 млн бушелів, тоді як США виробили 4,428 млрд бушелів, а Бразилія – 4,299 млрд бушелів.

Читайте: Ціни на кукурудзу та пшеницю: невтішний прогноз для України

Коментарі Путіна лунають на тлі масштабної торгової війни між США та Китаєм, у результаті якої Пекін запровадив високі тарифи на американську сою.

Landlord раніше повідомляв про те, що на тлі торгової війни з Китаєм запаси сої у США за рік зросли вдвічі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також