Новини / Рослинництво     17 січня 2022 13:36

Китай планує збільшити виробництво сої на 40% до 2025 року

Китай також планує виробляти 140 млн т пшениці та 277,5 млн т кукурудзи до 2025 року

Влада Китаю поставила мету виробляти 23 млн т сої проти поточних показників у 16,4 млн т. Про це повідомляє World Grain.

Зазначається, що Китай покладається на світовий ринок для 85% запасів соєвих бобів. Країна сильно залежить від кількох країн-імпортерів, а тому у 2019 році Китай розробив план відновлення внутрішнього виробництва сої. Попри плани, виробництво сої впало на 16% у 2021 році, оскільки деякі фермери вирішили виробляти прибутковіші культури, такі як кукурудза.

У п’ятирічному плані закладено про те, що Китай оброблятиме землю спеціально для вирощування сої, розширить програми ротації сої та кукурудзи та зосередиться на підвищенні врожайності сої.

Такі дії дозволять збільшити посіви та виробництво інших олійних культур, таких як ріпак та арахіс, щоб задовольнити зростаючий попит на олію та кормовий білок.

«Китай також планує виробляти 140 млн т пшениці та 277,5 млн т кукурудзи до 2025 року», — йдеться у повідомленні.

Довідка. Китай зумів накопичити більша частина світових запасів кукурудзи та інших зернових. Це призвело до різкого зростання цін на планеті і голоду в ряді країн. Згідно з даними Міністерства сільського господарства США, очікується, що в першій половині 2022 року Китай зосередить 69% світових запасів кукурудзи, 60% рису і 51% пшениці.

Раніше Landlord повідомляв, що Китай може обігнати Україну на ринку волоського горіха в Туреччині.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також