Новини / Трейдинг     15 лютого 2019 12:32

Китай через торговельну війну зі США нарощує імпорт української кукурудзи

Після святкування китайського нового року місцеві закупники почали активні торги на зерновому ринку та виявили суттєвий інтерес до української кукурудзи. Так, у квітні планують купувати її по $175 за тонну, а на травень виставили ціну в $181 за тонну.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Пожвавлення зі сторони китайських імпортерів на ринку кукурудзи сьогодні відбувається на фоні загально світового зниження рівня експорту на цю культуру. Крім того, наразі спостерігається тенденція до зменшення цін на кукурудзу в Аргентині. Там очікують рекордного врожаю в розмірі 46 млн тонн.

ЧитайтеШвейцарський зерновий трейдер Marcopolo переходить на дрібні партії кукурудзи в Україні

У Міністерстві агрополітики США цього маркетингового року (закінчиться в липні 2019-го) прогнозують збільшення експорту кукурудзи до Китаю на рівні 5 млн тонн. Тоді як у попередньому сезоні закупки з-за кордону становили 3,46 млн тонн. З яких 2,5 млн тонн експортувала Україна, решта – США та інші держави.

Українські трейдери також відзначають попит китайців на кукурудзу без ГМО. Тож сподіваються, що така зацікавленість стане ще однією перевагою при нарощуванні експорту з України цього маркетингового року.

Як раніше повідомляв Landlord, європейські закупівельними з початку року вибрали всі квоти на імпорт вітчизняної кукурудзи. Так, Україна 2019-го вже експортувала до ЄС 1,175 млн тонн кукурудзи. Надалі вся продукція буде обкладатися митом.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також