Новини / Думки     16 березня 2020 14:32

Криза через карантин: що прогнозує експерт

Карантин в Україні не призведе до обвалу гривні та дефолту. Долар не підніметься вище 27-28 гривень. Гірше, ніж у 2014-2016 роках, не буде. 

Суттєвого обвалу гривні не варто очікувати, дефолту в Україні не буде. Про це заявив аналітик інвестиційної групи «Універ» Михайло Федоров. На його думку, Україна вже стикнулася з кризою у 2014-2016 роках. Гіршої ситуації вже не буде, впевнений експерт.

Читайте: Як врятувати бізнес під час карантину – поради експертів

Він зазначає, що дохідності ОВДП зростуть, проте вони, ймовірно, будуть нижчими, ніж у 2017-2018 роках. Курс долара теж не повинен піднятися вище рівня 27-28 гривень, до передбаченого в цьому році у держбюджеті  орієнтира.

«Коридор 27-28 гривень за долар включав в себе військові ризики та дуже низьку ділову активність. І якщо гривня просто повернеться на старий курс, це не буде катастрофою», – наголосив експерт та додав, що з 2018 року Україні вдалося досягти макроекономічної стабільності.

Як повідомляв LANDLORD, Митна служба України створила інтерактивну карту закритих та відкритих пропускних пунктів на час карантину в Україні.

Фото: УНІАН

Джерело: УНІАН

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також