Новини / Ринок землі     28 листопада 2019 17:14

Кредити для купівлі землі під 3% на 8-10 років – Висоцький

Подробиці про протекціоністські заходи, які готує уряд для українських сільгоспвиробників після відкриття ринку землі, розкрив Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. За його словами, аграрії зможуть скористатися кредитами під 3% річних, причому взяти такі кредити можна буде на тривалий час.

Про це повідомляє Аgronews.

“На сьогодні Кабінет міністрів України готує аграріям кредити на купівлю землі під 3% річних на 8-10 років”, – заявив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький під час І Агрополітичного форуму, присвяченого земельній реформі – «Децентралізація: чого очікувати?», що відбувається сьогодні в Києві.

Читайте: Українська земля та іноземці: ЄС озвучив свою позицію

Як відомо, ринок землі уряд обіцяє запустити з 1 жовтня 2020 року. В Держбюджеті на наступний, 2020-й, рік закладено 4,240 млрд грн на фінансову підтримку аграрного сектора.  З них 4 млрд грн – це фінансова підтримка аграрних програм і 240 млн грн – статутний капітал фонду гарантування фермерських кредитів.

Landlord раніше повідомляв, що Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов запропонував розглянути надходження від приватизації держземель після запуску земельного ринку як джерело для виплати дотацій в агросекторі.

Читайте також