Новини    07 вересня 2017 10:44

Косюк годуватиме Європу напівфабрикатами


Виробник «Нашої Ряби», компанія «Миронівський хлібопродукт», планує купити в Європі третій  завод, який вироблятиме з української курятини напівфабрикати для місцевих споживачів. Два інші підприємства уже функціонують в Нідерландах та Словаччині, повідомляє Дєло.

«Нам цікаво придбання невеликого заводу, щоб поглибити переробку м’яса, – каже Анастасія Союботюк, начальник департаменту по роботі з інвесторами МХП. – М’ясні напівфабрикати затребувані в ЄС. Готові співпрацювати з європейськими торговими мережами і виготовляти продукцію під їх торговельними марками».

На заводах в Нідерландах та Словаччині МХП переробляє охолоджені напівтуші, які постачає із України. Потужності в Нідерландах складають 1 500 тонн в місяць, в Словачині – втричі більше. Поки що останній працює не на повну потужність, його довантажать після будівництва другої лінії Вінницької птахофабрики.

Нині Миронівський хлібопродукт – найбільший виробник курятини в Україні з часткою ринку 55%. Завод в Нідерландах компанія запустила торік. Інвестиції склали $3,5 млн. Завод в Словаччині обійшовся в $3, його компанія Юрія Косюка заснувала спільно з європейським дистриб’ютором.

Будучи найбільшим виробником МХП також став найбільшим отримувачем бюджетних дотацій – 42% від всього передбаченого об’єму.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...