Новини / Думки     12 березня 2020 11:56

Коронавірус відкриває нові можливості українським виробникам та експортерам – Денис Шмигаль

Україна наближається до світової фінансово-економічної кризи через епідемію коронавірусу. Проте кризові явища відкривають додаткові можливості для внутрішнього ринку, сільгоспвиробників, виробників техніки, експортерів.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час брифінгу за підсумками засідання уряду 11 березня, де вирішувалося питання про заходи з протидії коронавірусу Covid-19.

За словами прем’єра, Україна фактично на дорозі до фінансово-економічної кризи, яка вже почалася в інших країнах.

«Україна зараз в цю кризу світову входить набагато міцнішою, ніж це було, наприклад, у 2008 році», – заявив Денис Шмигаль.

Він відзначив, що в Україні зараз велика ліквідність у банках, високі золотовалютні запаси, а також є запас щодо бюджетного курсу та позитивний діалог із МВФ про системне продовження співпраці.

Прем’єр зазначив, що українські експортери позитивно оцінюють додаткові можливості, які відкриваються для них на тлі світової кризи.

Читайте: Коронавірус та обвал нафти: ВВП-варанти України падають у ціні

«Є ще ряд факторів: з одного боку, це кризові речі, з іншого боку – можливості для наших внутрішніх виробників, сільськогосподарських виробників, виробників техніки, експортерів. Тому поки що я не буду тішити і казати, що від кризи ми виграємо, але з погляду тих інструментів, які сьогодні є в розпорядженні Міністерства фінансів, Міністерства економіки, Національного банку України, ми готові зустріти фінансову кризу так само, як готові зустріти кризу, пов’язану з вірусом», – запевнив Денис Шмигаль.

Як повідомляв раніше Landlord, Денис Шмигаль назвав 3 перші кроки, як врятувати промисловість.

Джерело: 112 Україна

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також