Новини    25 квітня 2018 14:55

Корея зацікавлена в поставках української курятини та молочних продуктів


Україна та Південна Корея на рівні Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва обговорили процес акредитації експорту української продукції тваринного походження на ринок Кореї. Про це повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Зокрема, йшлося про завершення акредитації експорту м’яса птиці українського виробництва та про реєстрацію потужностей, які експортують молочну продукцію на корейський ринок.

«Лише за останній рік Міністерством безпечності харчових продуктів і лікарських препаратів Республіки Корея було схвалено на експорт в Корею 12 молочних підприємств. Робота в даному напрямку триває. Під час обох зустрічей Голова Держпродспоживслужби обговорив зі своїми корейськими колегами питання розширення співпраці з Республікою Корея в сфері ветеринарії та безпечності харчових продуктів», – йдеться у повідомленні.

За даними Держпродспоживслужби, учасники зустрічей також обговорили питання розширення списку експортерів молочних продуктів, а також можливий експорт яєчних термічно оброблених продуктів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...