Новини / Рослинництво     08 лютого 2019 14:12

Корея реалізує в Україні 3 пілотні проекти зі смарт-фармінгу

Південна Корея реалізує в Україні 3 пілотні проекти зі смарт-фармінгу. Тестування проходять на базі аграрних університетів в Умані, Києві та Львові. Планується, що новітні технології підвищать рентабельність та ефективність вітчизняного с/г.

Про це в інтерв’ю Delo.UA повідомив Посол Південної Кореї в Україні Лі Янг-Гу.

Проекти наразі перебувають на стадії тестування. Однак, уже незабаром можна дізнатися вартість їхньої реалізації та технічну спроможність втілення.

Розвиток Smart Farming в Україні має значний потенціал. Тому що вже в найближчому майбутньому дозволить підвищити заробіток фермерів за рахунок поєднання ІТ-технологій, автоматизації та енергозберігання. Наприклад, дозволить вирощувати овочі цілий рік у теплицях. Що зробить виробників незалежними від сезонності, посилить позиції України на експортних ринках та забезпечить у повній мірі внутрішню потребу.

ЧитайтеКорея зацікавлена в поставках української курятини та молочних продуктів

«Корейські технології та українські можливості агросектору стануть основою нового шовкового шляху», – заявив Посол Кореї.

Крім того, науковці Південної Кореї тестують спільно з вченими Інституту землеробства Національної академії аграрних наук України вирощування зимового рапсу. Якщо співпраця виявиться успішною, Корея вирощуватиме на вітчизняних землях 30 тис. га рапсу, перероблятиме його та експортуватиме в азійські країни.

Також є потенціал щодо співпраці Кореї та України в галузі автоматизації систем поливу, «зеленого» виробництва та впровадження так званих високих технологій.

Як раніше повідомляв Landlord, Україна та Південна Корея використовують лише 10% потенціалу взаємного товарообігу. Однак, корейські компанії зацікавлені в посиленні співпраці з вітчизняним агросектором. Планують наростити імпорт українського зерна, вивести на плантації корейські дрони та реалізовувати в Україні власну агротехніку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також