Новини / Технології     08 лютого 2019 13:16

Експорт зерна, дрони та агротехніка: як Корея планує співпрацювати з Україною

Україна та Південна Корея використовують лише 10% потенціалу взаємного товарообігу. Однак, корейські компанії зацікавлені в посиленні співпраці з вітчизняним агросектором. Планують наростити імпорт українського зерна, вивести на плантації корейські дрони та реалізовувати в Україні власну агротехніку.

Про це в інтерв’ю Delo.UA повідомив Посол Південної Кореї в Україні Лі Янг-Гу.

За його словами, провідна південно-корейська компанія в сфері торгівлі зерном планує створити великий зерновий елеватор. В якому можна буде зберігати та переробляти масштабні вантажі з-за кордону. Наразі тривають переговори. Однак, якщо термінал збудують, зростуть можливості для українських експортерів закріпитися на корейському ринку.

Водночас, на український агроринок планує вийти корейська компанія SafeusDrone. Перед цим – промоніторить ринок та попит. Якщо продукцією зацікавляться українські фермери, компанія відкриє виробництво на базі Національного авіаційного ун-ту в Кропивницькому.

ЧитайтеКорея зацікавлена в поставках української курятини та молочних продуктів

«Дрони та безпілотні системи можна застосовувати при  обробці полів пестицидами. Це суттєво заощадить людські та фінансові ресурси. До того ж, співпраця в такому форматі українських розробників і корейського бізнесу – прекрасне партнерство», – прокоментував посол.

У майбутньому можна буде реалізувати налагодження виробництва дронів в Україні. На думку корейських інвесторів, тут  хороша база, технології та людський ресурс. У Кореї це обійдеться значно дорожче. Тим більше, там уже існують обмеження на випробування подібних літальних апаратів.

Крім того, корейські виробники агротехніки теж розглядають варіанти виходу на український ринок.

Як раніше повідомляв Landlord, Україна має значний економічний потенціал наростити експорт власної продукції до Індії. Серед найперспективніших напрямків – продаж зернових культур, олії, чорних металів, горіхів та меблів для сидіння. Серед сильних сторін індійської економіки експерти назвали перетворення Індії на найбільший ринок в світі за кількістю домогосподарств/споживачів та найбільший ринок за кількістю сімей з дітьми.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також