Новини / Елеватори     14 жовтня 2021 16:32

Контінентал хоче розширити елеваторні потужності до 600 тис. т

У 2022 році Контінентал Фармерз Груп хоче інвестувати близько $40 млн

Компанія “Контінентал Фармерз Груп” (CFG) планує збільшувати потужність зерносховищ. Про це розповів генеральний директор компанії Георг фон Нолкен.

У 2021 році Контінентал збільшив потужність на 20% або на 90 тис. т до 500 тис. т одноразового зберігання. Протягом наступних 2 років компанія планує збільшити елеваторні потужності до 600 тис. т. Це близько $16 млн інвестицій.

“У 2022 році плануємо інвестувати близько $40 млн в техніку, транспорт, обладнання, розвиток елеваторного бізнесу і також в картопляний напрямок”, – акцентував Георг фон Нолкен.

За його словами, інвестиції в сільгосптехніку складуть $25 млн. У список планового придбання входять трактори, комбайни, обприскувачі, причіпна техніка, кілька транспортних агрегатів, широкий спектр обладнання.

“У майбутньому ми плануємо працювати в 4 напрямках – сільське господарство, логістика, елеваторний бізнес і переробка. Не можу стверджувати, що всі напрямки будемо реалізовувати вже у 2022 г. Але довгостроковий план – рухатися в такому напрямку в рамках реалізації нашої стратегії”, – розповів Нолкен.

Раніше, Контінентал запустив найсучасніше в Україні картоплесховище.

Джерело: Українські новини

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також