Новини    08 жовтня 2021 15:45

Конне підприємство допустило порушень на 3 млрд грн – Держаудитслужба

Поголів’я коней зменшилось, а робота була нерентабельною

Держаудитслужба під час ревізії ДП “Конярство України” виявила фінансових порушень та недоліків на суму майже 3 млрд грн, зокрема й таких, що призвели до збитків на суму 225 млн грн.

Під час перевірки, виявили зменшення поголів’я коней з від 1858 до 1692 та нерентабельну роботу підприємства із накопиченням боргу.

Читайте: Інвестиції та будівництво. Як розвиватимуть порти Миколаєва, Херсона і Рені

Порушення полягали в тому, що Філії Конярства у 1,5-2 рази занижували обсяги сільськогосподарської продукції та ціни на неї. Керівники не дотримувались положень контрактів. Разом це призвело до недоотримання Конярством доходів на суму майже 600 млн грн.

У 2018 році аудитори зафіксували втрату підприємством 43 млн грн і вилучення 2 тис гектарів господарських угідь. Після останньої перевірки аудитори дійшли висновку, що розвиток конярство сприятиме “вирішенню важливих виробничих, економічних і соціальних питань країни”. З липня 2020 року в.о. директора підприємства був призначений Євген Веретюк.

ДП “Конярство України” утворено у 2010 році з метою реалізації державної кінної політики та популяризації місцевих порід коней. Входить до сфери управління Міністерства економіки України.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Львівській області будують нові тваринницькі комплекси. 

Джерело: Марлін

Наталія Софієнко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...