Новини / Логістика     31 травня 2019 15:04

Конкурс на концесію портів Ольвія та Херсон оголосять у червні

Конкурентний та прозорий конкурс на концесію портів Ольвія і Херсон буде оголошено в червні 2019 року. Таку інформацію оприлюднив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Про це повідомляє на своєму сайті Мінінфраструктури.

Під час круглого столу «Проекти державно-приватного партнерства в морських портах України», який відбувся 31 травня в рамках Українського портового форуму 2019 в Одесі, Володимир Омелян поінформував про хід підготовки до передання в концесію портів Ольвія та Херсон.

За словами міністра, зараз проекти щодо залучення приватних інвесторів перебувають на стадії затвердження тендерної документації і мають розглядатися на найближчому засіданні Кабміну. Після затвердження документації в КМУ, відбудеться оголошення конкурсу, який буде відкритий як для українських, так і для міжнародних інвесторів.

«Ми очікуємо оголошення тендеру у червні 2019 року», – поінформував Володимир Омелян.

Міністр відзначив, що для того, щоб цей проект був успішним, зараз Мінінфраструктури веде переговори «з областю та містом». Конкурс, за словами Володимира Омеляна, має бути “рівним”, “конкурентним” та “прозорим”.

Landlord раніше повідомляв про те, що вперше в Україні 2019-го два морські порти «Ольвія» та «Херсон» візьмуть у концесію. Торік для цього розробили всю необхідну документацію. За право взяти порти в концесію змагатимуться 25 компаній – іноземних та українських. У порти планують залучити 1,8 млрд грн. інвестицій.

Читайте також