Новини / Фінанси     02 грудня 2019 09:56

Компенсації фермерам США за торгову війну з Китаєм досягли $10,2 млрд

Американські фермери, які зазнали втрат через стихійні лиха та торгову війну між США та Китаєм, продовжують отримувати допомогу уряду. На сьогодні виплачено $10,2 млрд із $16 млрд, запланованих на 2019 рік.

Про це повідомляє AgroXXI.

Найбільші компенсації отримають фермери штатів Айова, Іллінойс, Міннесота, Техас і Канзас, які є провідними виробниками сільгосппродукції у США. Остаточні виплати заплановано на січень.

Читайте: Кейс господарства Жорнище: як залучити кошти на посівну

На запитання, чи повинна адміністрація президента Трампа забезпечити фермерам компенсаційні виплати у 2020 році, сенатор від штату Айова Чак Грасслі відповів, що це залежатиме від результату торговельних переговорів між США та Китаєм.

«Угода може передбачати вимогу до Китаю здійснювати великі закупівлі сільськогосподарського експорту США. У цьому випадку я не думаю, що виплати компенсацій будуть необхідними», – сказав Грасслі.

Зазначається, що Дональд Трамп позитивно оцінює хід переговорів з Пекіном, наголошуючи, що це буде одна з найважливіших угод у торгівлі.

Landlord раніше повідомляв про те, що рішення про надання підтримки адміністрацією Трампа було оголошено в травні 2019 року, щоб компенсувати американським фермерам збитки, отримані ними внаслідок торгової війни між США та Китаєм (минулого року Китай запровадив тарифи на ключові позиції агроекспорту США, включаючи сою та свинину, після того як адміністрація президента США Дональда Трампа ввела мита на китайські товари).

Читайте також