Новини / Фінанси     18 листопада 2019 11:28

$16 млрд: фермерам США компенсують збитки внаслідок стихій та торгової війни

На цьому тижні американський уряд розпочне другий раунд виплат допомоги фермерам, які зазнали втрат через стихійні лиха та торгову війну між США та Китаєм.

Про це повідомляє Reuters.

Міністерство сільського господарства США (USDA) заявило, що цього тижня почне здійснювати виплати американським фермерам, які є другою частиною пакета допомоги сільгоспвиробникам у розмірі $16 млрд, запланованої на 2019 рік.

Читайте: 120 млн євро: малий бізнес отримає фінансову допомогу за програмою ЄБРР

Рішення про надання цієї підтримки було оголошено в травні, щоб компенсувати фермерам збитки, отримані ними внаслідок торгової війни між США та Китаєм (минулого року Китай запровадив тарифи на ключові позиції агроекспорту США, включаючи сою та свинину, після того як адміністрація президента США Дональда Трампа ввела мита на китайські товари).

Тепер фермери отримають 25% від загальної суми очікуваних платежів, на додаток до 50%, які вони вже отримали в першому раунді виплат за пакетом 2019 року, йдеться в повідомленні USDA. Третій транш виплат буде здійснено в січні 2020 року.

«Допомогу дадуть фермерам, які пережили важкий рік через несправедливу торговельну помсту та стихійні лиха. Ці кошти дуже потрібні і вчасні – до Дня подяки», – заявив міністр сільського господарства США Сонні Пердью.

День подяки, який традиційно відзначають у США, – це свято, що пов’язане із закінченням сільськогосподарських робіт. Здавна в цей день люди дякували Богові за отриманий урожай.

Як повідомляв Landlord, посівна-2019 у США відбувалася з великими складнощами через несприятливі погодні умови. Сильні дощі та бурі пересувалися по всій країні. Терміни посіву кукурудзи та сої були вкрай сповільнені, поля доводилося пересівати.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також