Новини / Техніка     08 листопада 2018 15:59

Компанія Lemken зміцнює позиції на українському ринку


Компанія Lemken зміцнює позиції на українському ринку не дивлячись на несприятливий для продажів сільськогосподарської техніки 2018 р. Про це розповів Артем Калашник, директор Lemken Україна

На його думку, головна причина полягає у активній позиції компанії на ринку. Не дивлячись на несприятливі обставини, Lemken представив два нових агрегати – дискову борону Rubin10 (яка змінила попередній «бестселлер» Rubin9) і Diamant16, який замінив у портфелі Diamant 11.

Дискова борона має унікальне запатентоване дзеркальне розташування дисків від середини борони, що забезпечує стабільне положення агрегату на ріллі під час роботи. Rubin10 є єдиним у своєму роді і повністю більш за інші аналоги пристосований для точного землеробства.

Плуг Diamant16 відрізняється тим, що забезпечує економію палива трактора 5-10% лише за рахунок стабілізації гідроциліндра і вирівнює плуг «по трактору». Крім того, новий плуг розрахований на роботу з тракторами 4 м завширшки – тобто потужними гусеничними тракторами.

Ще одна причина впевненої позиції на ринку – розширення аудиторії. Якщо раніше компанія здебільше працювала з клієнтами від 1 000 – 1 500 га, то зараз аудиторія розширилася за рахунок включення в неї фермерів з земельним банком у 100-300 га.

Крім того, як поділився планами Артем Калашник, на майбутній виставці у Ганновері Lemken має намір представити свій перший самохідний агрегат – оприскувач, демонстрація якого вже була анонсована.

Більш детально читайте у наступному номері LANDLORD.

Читайте також