Новини / Фінанси     23 січня 2022 18:15

Колишній глава Twitter розповів про пораду, яку отримав від Джеффа Безоса

Дік Костоло обіймав посаду гендиректора Twitter з 2010 до 2015 року

Колишній глава Twitter розповів про пораду, яку отримав від Джефа Безоса. Він користується нею понад 10 років. Про це повідомляє CNBС. 

Дік Костоло обіймав посаду гендиректора Twitter з 2010 до 2015 року. Як голова компанії, він приймав безліч важливих рішень і відповідав за велику кількість людей. За його словами, на його стиль лідерства вплинула порада, отримана від засновника Amazon Джеффа Безоса, про те, що важливо довіряти своїй інтуїції.

Після того, як Костоло обійняв посаду гендиректора Twitter, він та його команда сіли за стіл переговорів, щоб обговорити стратегію розвитку компанії з Джеффом Безосом, який придбав частку у ній на два роки раніше. На зустрічі Безос сказав Костоло, що не можна керувати Twitter так, як це робила «остання людина чи людина, яка була до нього».

«Вам потрібно пам’ятати, що є багато способів досягти успіху. Спроба прочитати якусь книгу з менеджменту чи біографію, а потім керувати компанією аналогічним чином призведе лише до нещастя для вас та всіх оточуючих», — додав Безос.

Порада Безоса не була спрямована на те, щоб розкритикувати попередника Костоло, колишнього гендиректора Twitter Евана Вільямса — це був його спосіб сказати Костоло, що його стиль управління компанією має бути унікальним.

Крім того, Безос тоді пояснив, чим його бізнес-підхід відрізняється від підходу Стіва Джобса з Apple. Джобс дуже ретельно вибирав проекти, у яких брав участь. Безос, навпаки, сказав, що йому “подобається робити все”, що його команді часто “доводилося відмовляти його від ідей”. Костоло переконаний, якщо новий гендиректор Twitter Параг Агравал піде раді Безоса «бути самим собою» і робити все по-своєму, то «він буде в повному порядку».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!