Новини    17 березня 2023 14:14

Колишній директор луцького хлібокомбінату сяде на 10 років за махінації із зерном на 56 мільйонів


Вищий антикорупційний суд  визнав винними колишнього директора держпідприємства “Луцьке КХП №2” та ексначальника елеватора у розтраті майна ПАТ “Аграрний Фонд” у привласненні та розтраті 26 тисяч тонн зерна на загальну суму 56 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба САП.

Колишнього директора ДП “Луцьке КХП №2” засудили до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на три роки і  конфіскацією усього належного йому на праві власності майна. Як зазначають в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі мова йде про понад 50 об’єктів нерухомості, корпоративні права шести юридичних осіб та автомобіль “BMW X5”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Його спільнику, колишньому начальнику елеватора, суд призначив покарання у вигляді семи з половиною років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та з конфіскацією частини належного йому на праві власності майна.

За даними розслідування, з лютого 2014 року по червень 2014 року директор та начальник елеватора ДП “Луцький КХП №2” розпродали 26 тисяч тонн зерна державного ПАТ “Аграрний фонд”, чим спричинили збитки на суму більше ніж 56 млн гривень.

Наразі вирок ВАКС ще може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, колишнього голову правління ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”, якого підозрюють у причетності до завдання понад 60 млн доларів збитків підприємству, екстрадували з Литви в Україну.

Водночас кримінальний суд Відня відмовив в екстрадиції Олега Бахматюка до України у справі ПАТ “ВіЕйБі Банк” (VAB Банк) на запит української прокуратури.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...