Новини / Рослинництво     23 листопада 2018 13:20

Ківі, фейхоа і не тільки: як у Грузії виробляють органічну продукцію


Грузинська компанія планує виробляти органічну продукцію із фруктів – без  консервантів та барвників, тільки з екологічно чистої сировини. Потенційна потужність підприємства з переробки фруктів – 10 тонн сировини на добу.

Про це повідомило EastFruit.

У Карельському районі, що в Східній Грузії, відкрито сучасне підприємство з переробки фруктів ТОВ «Хіліс Кагалдіс компанія» («Компанія фруктового паперу»), в яке інвестовано $ 381 тис.

Читайте: До кінця року в Україні побудують три зернові термінали

Першу продукцію підприємство виготовить на кінець листопада – початок грудня. Почне з виробництва яблучного пюре, надалі розширюватиме асортимент.

Яблука закуповують у грузинських фермерів, причому тільки ті, які, по суті, є органічним продуктом. Сучасні технології (вакуумне варіння при низьких температурах, автоклавування) на виробництві дозволяють отримати якісний продукт з терміном зберігання 2 роки, – відзначає співвласник компанії Олександр Копадзе.

Надалі ще планують виготовляти тклапі (висушені розкатані листи з варених плодів) і варення, а як сировину використовувати також ківі та фейхоа.

Раніше ми писали про те, що кількість виробників органічної продукції в Україні за 15 років зросла у 100 разів.

Фото: EastFruit

Читайте також