Новини / Політика     02 липня 2019 08:40

Хочу, щоб село стало європейським: Олег Винник підтримав Аграрну партію

Співак Олег Винник заявив про свою підтримку Аграрної партії України. У зв’язку з цим він вирушає в тур регіонами України разом з лідером виборчого списку АПУ Михайлом Поплавським.

Про це повідомляє прес-служба Аграрної партії України.

Заява Олега Винника прозвучала в ефірі телеканалу ZIK. Співак сказав, що йому близька ідеологія Аграрної партії, і тому він вирішив підтримати цю силу на парламентських виборах.

Олег Винник наголосив, що він сам виходець із села і пишається цим, а також мріє, щоб українське село розвивалося:

«Якби я не був із села, якби я так тяжко не працював, як працюють люди на селі, я не досягнув би таких висот і не збирав сьогодні стадіони. Мені хочеться, щоб наша сільська молодь не їхала в Європу, а навпаки, наше село стало європейським».

Тур Олега Винника і Михайла Поплавського регіонами України на підтримку АПУ розпочинається 4 липня. Перша зустріч з виборцями пройде у Фастові Київської області.

На це повідомлення вже встигли відреагувати соцмережі з притаманним їм гумором:

Landlord раніше повідомляв про те, що 9 червня відбувся XXI позачерговий з’їзд Аграрної партії, на якому оголосили список кандидатів на вибори у Верховну Раду. Усього до когорти делегатів від АПУ увійшло 179 осіб, а список очолив ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також