Новини / Трейдинг     23 червня 2022 13:12

Хмельниччина за час війни експортувала майже 5 000 тонн меду

До війни українські пасічники були треті в світі за кількістю експортованого меду

Продукція українських пасічників продається за кордон й під час війни.

Про це повідомляє Суспільне.

Начальниця управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини головного управління Держпродспоживслужби області Олександра Титарчук розповіла, що продукція пасічників продовжує експортуватись.

“На сьогодні у нас є три потужних експортери, і вони десь впродовж п’яти місяців експортували близько п’яти тисяч тонн меду. Це навіть є більше у порівнянні з минулим роком. Експортують вони мед у понад 50 країн світу”, – заявила вона.

Також вона зазначила, що вся продукція, яка йде на експорт, а також та, яка реалізовується на внутрішньому ринку України, перевіряється на показники якості та безпеки.

Читайте також: Кабмін підтримав законопроєкт по легалізації медичного канабісу

“Наша Хмельницька регіональна лабораторія дежрпродспоживслужби здійснює такі дослідження. А вже за результатами тих досліджень експортери отримують міжнародний документ, згідно з яким товар експортується в ту чи іншу країну”, – підкреслила Титарчук.

Довідка. Мед з території де відбувались чи тривають активні бойові дії вживати не можна, оскільки в продукті виявили шкідливі для здоров’я органічні та неорганічні речовини й сполуки.

Lanlord раніше повідомляв, за результатами квітня об’єм медозбору зменшиться до 30% через війну.

Марковська Катерина

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також