Новини / Рослинництво     01 серпня 2019 10:14

Херсонські фермери планують створити алкогольний напій на основі кавуна

Фермери Херсонщини зареєстрували громадську спілку Асоціація виробників Херсонського кавуна, що стало першим кроком на шляху до географічного зазначення Херсонський кавун.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук голова фермерського господарства «Палічеві» Юрій Палічев.

За його словами, створення асоціації стало великим подарунком до Всесвітнього дня кавуна, який відзначатиметься в суботу, 3 серпня.

Для того щоб херсонці змогли запатентувати власну назву для своєї продукції, потрібно ще кілька років цілеспрямованих дій. Але завдяки реєстрації географічного зазначення виробники Херсонського кавуна отримають низку переваг у реалізації, конкурентоспроможності та ціні.

Читайте: Українська лохина продається в одній із найбільших торгових мереж у світі

За словами Юрія Палічева, херсонські виробники мають унікальний шанс, оскільки в ЄС лише один кавун має зареєстроване географічне зазначення: Anguria Reggiana (походженням з регіону Reggio Emilia в Італії).

У планах членів нової асоціації – багато креативних заходів з маркетингу та просування херсонського кавуна: це і організація кавунового фестивалю, і розроблення на основі кавуна фірмового коктейлю, фірмового міцного алкогольного напою та салату тощо.

«Пропоную символом Херсонського регіону визнати кавун», – пише Юрій Палічев.

Landlord раніше повідомляв про те, які вигоди отримують аграрії від використання географічних зазначень для своєї продукції.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також