Новини / Фінанси     04 грудня 2019 14:22

Кернел виділяє $120 млн на програму Open Agribusiness

У межах програми Open Agribusiness «Кернел» фінансує своїх партнерів – товаровиробників під майбутній урожай. У 2019 році бюджет програми узгоджений на рівні $120 млн.

Про це повідомив директор із закупівель зернових та олійних культур «Кернел» Олександр Головін, виступаючи на конференції PRO100AGRO, яка відбулася 3 грудня в Києві.

У своєму виступі Олександр Головін проаналізував партнерський проєкт Open Agribusiness, підбивши його підсумки за 2019 рік і розповівши про плани на майбутнє.

Читайте: Кернел планує експортувати за рік 8 млн т зерна – Олександр Головін

За його словами, на сьогодні «Кернел» має 1600 партнерів, які при оформленні договорів використовують електронно-цифровий підпис – дуже зручний, ефективний інструмент, що забезпечує підприємцям економію часу.

«Протягом 4 років «Кернел» продовжує фінансувати товаровиробників під майбутній урожай. Минулого року компанія бюджетувала $80 млн. Результати і прохання наших партнерів свідчили про те, що потрібно більше фінансів. Тому ми збільшили цю програму більше ніж на 20%, і за результатами минулого року було профінансовано $97 млн», – розповів керівник.

Олександр Головін відзначив, що в нинішньому році бюджет програми передбачає $120 млн, і закликав аграріїв активно використовувати цей інструмент.

«Це достатньо оперативний засіб, який ви можете використовувати більш ефективно у власному виробництві»,  – наголосив спікер.

Олександр Головін розповів, що в межах програми Open Agribusiness «Кернел» готовий іти в бік заходу в акціонерний капітал агропідприємств на рівні 10%. Аграріям це надає можливість використання кращих технологій, закупівлі матеріально-технічних ресурсів за цінами «Кернел», участь у валютних і форвардних програмах холдингу.

«У разі форс-мажорів, наприклад рейдерської атаки, ми допоможемо відстояти компанію», – підкреслив Олександр Головін.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Кернел» започаткувала онлайн-платформу Open Agribusiness, яка відкриває потужні перспективи для фермерів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також