Новини / Фінанси     03 грудня 2019 12:20

Кернел планує експортувати за рік 8 млн т зерна – Олександр Головін

У 2018 році Кернел експортував з України 6,1 млн т зерна. Цього року в планах компанії – поставити на зовнішній ринок 8 млн т зернової продукції, із них 5,5 млн т агрохолдинг розраховує придбати у своїх партнерів – товаровиробників.

Про це повідомив директор із закупівель зернових та олійних культур «Кернел» Олександр Головін, виступаючи на конференції PRO100AGRO, яка проходить сьогодні в Києві.

Доповідь Олександра Головіна присвячена аналізу партнерського проєкту OPEN AGRIBUSINESS, його підсумкам за рік, що минає, і планам на 2020-й.

Читайте: Конференція PRO100AGRO: в Україні стартувала агроподія року

Спікер підкреслив, що компанія Кернел на сьогодні є найбільшим виробником і експортером зернових в Україні, а також найбільшим виробником і експортером соняшникової олії та шроту.

«За результатами минулого року Кернел дійсно став абсолютним рекордсменом по експорту як зернових, так і продуктів переробки насіння соняшнику», – відзначив директор компанії.

За інформацією Олександра Головіна, минулого року Кернел експортував 6,1 млн т зернових з України, із них 3,3 млн т агрохолдинг придбав у своїх партнерів – товаровиробників. Цього року плани Кернел ще більш амбіційні: компанія збирається експортувати 8 млн т зернової продукції, із них 5,5 млн т планує закупити в партнерів.

Як відзначив Олександр Головін, Кернел продовжує інвестувати в інфраструктуру України, багато будує, і вже у грудні збирається повноцінно експлуатувати новий порт в Іллічівську, а також вкладає кошти в розвиток заводу з виробництва соняшникової олії та шроту в Старокостянтинові.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Кернел» започаткувала онлайн-платформу Open Agribusiness, яка відкриває потужні перспективи для фермерів.

Читайте також