Новини / Інвестиції / Трейдинг     04 лютого 2022 20:32

Кернел Веревського ще викупив своїх акцій на $46 млн

У лютому Кернел планує придбати агрохолдинг КаскадАгро та ще 12 агрокомпаній у свого міноритарія, українського бізнесмена та колишнього народного депутата Віталія Хомутинніка

Агрохолдинг Кернел Андрія Веревського викупив 3,38 млн своїх акцій (4,02% у статутному капіталі) за ціною 56 польських злотих за штуку на загальну суму 189 млн злотих (близько $45,98 млн). Про це Кернел повідомила на Варшавській фондовій біржі.

Посередником у зворотному викупі є компанія Ipopema Securities. У Кернелі уточнили, що заявки задоволені на 84,7%.

Підписуйтеся на LANDLORD у Facebook: тільки найголовніші новини

Компанія також повідомила на біржі, що 1,17 млн ​​акцій у межах зворотного викупу (або 34,6% від загального обсягу викупу) придбала в одного з топменеджерів Кернел.

У серпні 2021 року Кернел Андрія Веревського вирішив викупити протягом двох років до 19,2 млн своїх акцій на загальну суму $250 млн. Рішення прийнято у зв’язку з тим, що компанія та її дочірні підприємства накопичили значну ліквідність і не мають жодних нових привабливих інвестиційних можливостей у короткостроковій перспективі. У вересні 2021 року дочірня компанія Кернел викупила 3,23 млн акцій компанії за ціною 60 польських злотих за штуку на загальну суму близько $49,3 млн.
У лютому Кернел планує придбати агрохолдинг КаскадАгро та ще 12 агрокомпаній у свого міноритарія, українського бізнесмена та колишнього народного депутата Віталія Хомутинніка.

Агрохолдинг Кернел виробляє близько 7% світового обсягу виробництва олії. Компанія є найбільшим виробником та продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні. Найбільшим співвласником компанії через Namsen Ltd є Андрій Веревський із часткою 39,97%. Cascade Investment Fund, бенефіціаром якої виступає ексдепутат Віталій Хомутиннік, володіє 4,99% акцій Кернел.

Раніше Landlord повідомляв, що Кернел збільшив кредитну лінію до $420 млн.

Підписуйтеся на LANDLORD у Telegram: тільки найголовніші новини

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також