Новини / Фінанси     20 лютого 2019 11:58

Кернел придбав 5,85% акцій олійного заводу ViOil Holding

Агрохолдинг «Кернел» придбав акції корпорації ViOil Holding Ltd. Розмір частки компанії Андрія Веревського в складі ViOil відтепер становить 5,85%.

Про це повідомляє прес-служба «Кернел».

ViOil Holding об’єднує два олійні заводи. Сумарна потужність їхнього виробництва та переробки сягає 1,1 млн тонн соняшникового насіння на рік.

Крім того, у власності ViOil – мережа елеваторів у західних областях країни.

ЧитайтеАльтернативна залізниця: Кернел пропонує аграріям об’єднуватися в перевезенні зерна

Днем раніше в «Кернел» повідомили про масштабну угоду з купівлі залізничного оператора «РТК-Україна» за $64 млн. Найбільший після «Укрзалізниці» приватний оператор мав у своєму розпорядженні біля 3 тис. вагонів-зерновозів. Це робило його найпотужнішим приватним власником зерновозів в Україні. Тепер вагони стали власністю агрохолдинга.

«Кернел» планує доставляти в хоперах зерно власного виробництва до морських та річкових портів. За словами гендиректора компанії Євгена Осипова, це дасть змогу не переривати роботу в сезон через дефіцит рухомого складу та безперебійно доставляти продукцію. Купівля «РТК» допоможе вирішити низку логістичних проблем.

Як раніше повідомляв Landlord, у кінці 2018-го «Кернел» анонсував масштабні інвестиції в розмірі $500 млн у чотири проекти. Зокрема, в будівництво портового терміналу, елеваторів, олійно-екстракційного заводу та в зелену енергетику.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також