Новини / Рослинництво     22 березня 2019 11:31

Кернел планує наростити виробництво кошерної олії на 57%

Кількість підприємств, які виготовляють кошерну продукцію, щороку зростає у світі на 80%. В Україні до виробників, які мають міжнародний сертифікат кошерності, належить Kernel. У першому півріччі 2018–2019 МР компанія розраховує збільшити продажі кошерної олії на 57%.

Про це повідомляє Delo.

Kernel цілеспрямовано пішов у нішу кошерного виробництва, оскільки це збільшує експортні можливості. Таким чином сьогодні агрохолдинг виробляє та експортує кошерну соняшникову олію.

Один із сертифікатів, які отримало підприємство, – Kosher for Passover. Він видається на конкретну партію продукції, що виробляється під повним контролем рабина від моменту переробки насіння соняшнику і до фасування олії у пляшки. Цей сертифікат діє протягом усього терміну придатності сертифікованої партії продукту.

Читайте: Кернел витратить $56 млн на проекти з відновлювальної енергетики

Також кошерність продукції Kernel підтверджує міжнародний сертифікат Badatz Beit Yosef, який дозволяє насамперед експортувати продукцію в Ізраїль, США та Європу. Про це розповіла провідний менеджер з управління системами якості Kernel Олена Богушева.

За словами менеджера з експорту олії Kernel Максима Міхайленя, питома вага кошерних продуктів в обсязі продажів Kernel у першому півріччі 2018–2019 МР зросте лише на 1% порівняно з минулим маркетинговим роком – із 6 до 7%. Проте всередині ніші виробництва кошерної олії приріст становитиме 57%.

Landlord раніше повідомляв про те, що Кернел за $64 млн купив найпотужнішого після УЗ залізничного оператора.

Фінанси        03 серпня 2019 12:18

Кернел може залучити від ЄБРР кредит у розмірі $80 млн

Компанія Кернел має шанс залучити кошти в рамках синдикованого кредиту на фінансування оборотного капіталу.

Про це повідомляє InVenture.

Кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку повинен допомогти компанії Кернел профінансувати оборотний капітал, що пов’язано із заготівлею, зберіганням, транспортуванням і реалізацією зерна на експорт.

Читайте: Українську пшеницю вперше відправили у Еквадор

За інформацією ЄБРР, наразі  проект – на стадії розгляду концепції, а рішення по ньому може бути прийнято 4 вересня 2019 року.

Як відзначили у банку, загальна вартість проекту становить $300 млн.

Landlord раніше повідомляв про те, що Кернел почав поставляти в Китай особливий вид олії.

Поділися

Логістика        01 серпня 2019 08:19

Кернел, Агропросперіс та інші потрапили під конвенції УЗ на перевезення зерна

УЗ обмежила відвантаження зернових у зерновозах власного й орендованого парку в напрямку морського порту Чорноморськ та Миколаївського морського порту, ввівши конвенції для низки компаній на період  з 31 липня до 3–4 серпня.

Про це повідомляє AgroPortal з посиланням на інформацію Укрзалізниці.

Так, з 31 липня до 3 серпня на портових станціях Чорноморськ і Чорноморськ-експорт введені конвенції на відвантаження зернових для ТОВ Трансбалктермінал, Кернел-Трейд та Інерко Трейд С.А.

Читайте: Українські аграрії можуть втратити частину врожаю через транспортний колапс – Олександр Криворучко

Тимчасові обмеження введені для відправлення зернових на станції Жовтнева і Жовтнева-Експорт. З 31 липня до 3 серпня заборонено відправляти зерно компанії Аскет Шиппінг, з 31 липня до 4 серпня – ТОВ МСП Ніка-Тера, ТОВ Українська зерноторгова компанія, Orsett Tradin, Кернел-Трейд, Агропросперіс, Sierents Global Merchants, ТОВ Луї Дрейфус Компані Україна, CHS, Oskondi Ventures Limited, GrainCorp та Ілта агрібізнес.

Landlord раніше повідомляв про те, що останнім часом Укрзалізниця максимально обмежила доступ до залізничної інфраструктури представникам малого та середнього аграрного бізнесу. Валерій Ткачов апелює до АМКУ.

Поділися

Трейдинг        15 липня 2019 08:31

Кернел почав поставляти в Китай особливий вид олії

На полицях китайських магазинів з’явився новий високоякісний продукт українського виробництва – рафінована дезодорована виморожена олія з пресової соняшникової олії компанії «Кернел», вироблена на Приколотнянському ОЕЗ.

Про це повідомляє АПК-Информ.

Головною особливістю нового виду олії («Чудовий смак») є те, що вона виготовлена з пресової олії з дотриманням спеціальних технологічних режимів роботи обладнання.

Читайте: Україна просуватиме в ЄС новий бренд – мед питний

За словами директора Приколотнянського ОЕЗ Сергія Кириченка, китайський споживач готовий відмовитися від звичайної олії, віддаючи перевагу якісному, екологічно чистому продукту українського виробництва.

Запит на виготовлення нового виду олії надійшов від китайської компанії Sinopharm у 2018 р. Оскільки Приколотнянський ОЕЗ уже кілька років виробляє соняшникову олію для Китаю і готовий до нових вимог, підготовка до виробництва олії «Чудовий смак» для китайського ринку не зайняла багато часу.

Landlord раніше повідомляв про те, що вперше у світі Кернел керуватиме логістикою зерна за допомогою штучного інтелекту.

Поділися

Рослинництво        01 липня 2019 12:02

400 л на рік: хмельницький фермер виробляє органічну гарбузову олію

Фермер із Хмельниччини Леонід Гасюк вирощує гарбузи на 3 га землі, отримуючи з них близько 10 т насіння. Його невелике фермерське господарство виготовляє органічну гарбузову олію – до 400 л на рік, і має виторг до 240 тис. грн.

Про це повідомляє Факти ICTV.

За кордоном така продукція коштує $50 за літр, український фермер реалізує свою продукцію удвічі дешевше – по 600 грн/л.

Один гарбуз дає близько 0,5 кг насіння, із 3 га в господарстві збирають до 10 т насіння. Для виготовлення олії сировину лише сушать, у жодному разі не вдаючись до смаження, і використовують тільки холодний прес. Олію тут не роблять великими партіями – лише по 20 л на день, оскільки продукція не може довго зберігатися.

Читайте: Технологія прямого посіву заощаджує 50% витрат на добриво: досвід болгарських фермерів

Виробництвом гарбузової олії Леонід Гасюк займається вже 5 років. Аграрій мріє налагодити велике виробництво, щоб просувати український продукт і забезпечувати робочі місця в країні.

Landlord раніше повідомляв про те, що закон про органічне виробництво в Україні вступить у силу 2 серпня.

Поділися

Фінанси        12 червня 2019 07:46

Кернел купує олійножирові активи Дельта Банку на 5 млрд грн

Фінансова компанія «Скай», кінцевим бенефіціаром якої є засновник Кернела Андрій Веревський, з пропозицією 182,5 млн грн стала переможцем аукціону Фонду гарантування з продажу пулу активів Дельта Банку на 4,85 млрд грн. Дисконт у цій угоді становитиме 96,2%.

Про це повідомляє ресурс Finbalance.

Відзначено, що протокол за підсумками аукціону, який проходив 7 червня, між ФГВФО і ТОВ «ФК “Скай”» ще не підписаний.

Читайте: Ректор, журналістка та пастир: кого веде Аграрна партія в Раду

У забезпеченні за кредитами перебувають «об’єкти з переробки сільгосппродукції», розташовані в Одеській області:

  • 39 тис. м² промислової нерухомості;
  • діючий олійножировий виробничий комплекс з обладнанням, з доступом до залізничної колії та морського транспортного порту;
  • 5,43 га земель з цільовим призначенням для розміщення олійножирового комбінату;
  • діючий олійножировий комбінат з виробництва маргарину, кулінарних та кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу (площа 5,34 га).

Landlord раніше повідомляв про те, що в новому сезоні логістична ланка компанії Кернел повністю переходить на координування роботи за допомогою штучного інтелекту. Імітаційна модель поставок у світі не нова, але в агробізнесі Кернел став першим, хто перевів усю логістику на інформаційні технології.

Поділися
Показати ще