Новини / Тваринництво     20 листопада 2019 14:28

Кейс: як два господарства на Вінниччині, об’єднавшись, побудували молочну ферму

Два вінницьких агропідприємства – «Ольгопіль» та «Україна О» – об’єднали кошти й зусилля і збудували з нуля невеликий молокозавод. Він перероблятиме продукцію з розташованої поруч ферми, яку реконструювали після багатьох років простою.

Про це повідомляє Seeds.

Новий завод у селі Каташин Чечельницького району звели на відстані 60 м від ферми, тож щойно видоєне молоко відразу надходить на переробку. На молочній фермі «Ольгопіль» утримують близько 500 голів ВРХ, з яких половина – дійне стадо.

Читайте: 10% керівників фермерських господарств – жінки: Ольга Трофімцева про жіноче підприємництво

«У нас все своє – пасовище, корми, стадо, а тепер ще й переробка. Навіть на доставці економимо: автомобіль з цистерною переїхав через дорогу – і вже на заводі», – розповідає керівник господарства «Ольгопіль» Павло Каленич.

Основний акцент при виготовленні продукції компанія робить на якості, наголошуючи на перевагах доставки молока на переробку в дуже короткі терміни. Також на підприємстві запроваджують агротуризм.

Зараз «Ольгопіль» реконструює ще одну ферму в цьому ж селі, планує на ній максимальну автоматизацію процесів. Уже придбали роботокомплекс для доїння.

Landlord раніше повідомляв про молочну ферму «Перлина Турії» – масштабний сучасний тваринницький комплекс, де утримується 600 дійних корів данської та польської селекції, від кожної з яких отримують 10 тис. літрів молока на рік.

Читайте також

Матеріали по темі

Тваринництво        20 жовтня 2021 08:19

В Україні суттєво зменшилось виробництво яєць

Тваринництво        19 жовтня 2021 12:58

Україна може продавати племінну ВРХ до Лівії