Новини    21 червня 2018 12:05

Картопляри фіксують фітофторозу на картоплі на всій території України


Температурні показники сприяють розвитку фітофторозу по всій Україні. Про це повідомляє Українська асоціація виробників картоплі з посиланням на інформацію свого асоційованого члена – компанію «Адама», яка моніторить стан картопляних полів у регіонах.

«Незалежно від високої температури, яка тримається вдень, вночі вона тримається на рівні 18-21 ºС, а вологість у межах 70–90 %. При цьому місцями пройшли опади, рівень яких сягає від 15 мм і більше. Картопля знаходиться у фазі активного цвітіння. Отже, створилися всі необхідні умови для активного розвитку такої хвороби як фітофтороз. Оскільки, за даними гідрометеорологів, у найближчий час очікуються активні опади і зниження температури, це безсумнівно прискорить розвиток фітофторозу на картоплі», – йдеться у повідомленні.

В асоціації нагадали, що настав час і рослини досягли тієї фази розвитку, Коли необхідно вносити найбільш сильні препарати з контактно-системною або контактно-трансламінарною дією. На поливних площах це доцільно було зробити «ще вчора».

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...