Новини / Політика     04 травня 2020 14:40

Карантин в Україні продовжать до 22 травня, але з послабленнями

Частково відновлять роботу заклади харчування, перукарні і буде дозволено вільно відвідувати парки, сквери і зони відпочинку

Обмежувальні заходи з протидії СOVID-19 будуть в повному обсязі будуть діяти в Україні до 11 травня, однак вже відсьогодні розпочато процес підготовки виходу з карантину. Про це повідомляють у пресслужбі Офісу президента України.

Володимир Зеленський, під час селекторної наради з питань запобігання поширенню коронавируса, заявив, що Кабінет міністрів готує рішення, яке допоможе підприємцям і споживачам підготуватися до безпечного виходу з карантину.

«Оскільки бізнесу потрібно підготуватися до виходу з карантину: закупити товар, провести дезінфекцію, попередити людей – ми всією країною будемо готуватися для цього вже на поточному тижні», – зазначив президент України.

У свою чергу, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, під час позачергового засідання уряду повідомив, що карантин буде продовжений до 22 травня, але з послабленнями. Зокрема, буде дозволено відвідування зон відпочинку, заклади харчування зможуть обслуговувати клієнтів на відкритих майданчиках, відновлять роботу перукарні.

Читайте: Хто відповідатиме за виїзд українців за кордон: Кабмін призначив куратора

Щоправда, всі заходи з дотримання безпеки (захисні засоби, дотримання безпечної дистанції тощо) зберігаються. Денис Шмигаль наголосив, що пом’якшення карантину не означає його повне зняття. Надалі уряд буде спостерігати за розвитком пандемії у світі і тим, як коливається захворюваність в Україні.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що карантин спричинив колапс у тепличній галузі.

Джерело: УНІАН, Укрінформ 

Читайте також