Новини / Інвестиції     29 січня 2022 08:45

Канада та Україна планують розширити Угоду про вільну торгівлю

Модернізація Угоди також сприятиме стабільності та ширшому економічному розвитку України

Найближчим часом Канада та Україна офіційно розпочнуть перемовини про розширення чинної Угоди про вільну торгівлю. Про це повідомляє Укрінформ.

“Я була в Києві у 2016-му році для підписання оригінальної торговельної угоди між нашими державами. Сьогодні, у 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між Канадою та Україною, ми ще більше поглиблюємо наше економічне партнерство у той час, коли наша підтримка критично важлива”, – заявила віцепрем’єр-міністр Канади Христя Фріланд.

У Міністерстві міжнародної торгівлі зазначили, що канадська делегація сьогодні зустрілася з міністром економіки України Юлією Свириденко “й було домовлено про подальше зміцнення двосторонніх відносин за допомогою торгівлі”.

“Міністри оголосили, що Канада та Україна розпочнуть перемовини стосовно модернізації Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Перший раунд перемовин розпочнеться якомога швидше”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що оновлена торговельна угода “допоможе робітникам, підприємцям та споживачам в обох країнах”.

“Модернізація Угоди також сприятиме стабільності та ширшому економічному розвитку України”, – наголосили у міністерстві.

Довідка. Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня 2017-го року й дозволила взаємно скасувати або знизити імпортні мита на більшість товарних позицій. Ще в час укладення оригінальної угоди було домовлено, що в майбутньому її розширять на сферу послуг та інвестицій.

Раніше Landlord повідомляв, що зовнішня торгівля України рекордно зросла.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також