Новини / Рослинництво     10 лютого 2020 13:39

Кадрові чистки у лісгоспах: звільнено двох керівників

На Закарпатті та Харківщині звільнили двох керівників лісгоспів – на підприємствах виявили значні порушення.

Про кадрові чистки у лісгоспах заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. За його дорученням у Держлісагентстві проводиться аудит діяльності, повідомляє УНІАН.

«Майже місяць тому я поставив новому керівнику Держлісагентства пріоритетне завдання — провести кадрові чистки у відомстві, залишивши лише порядних співробітників. За моїм дорученням у Держлісагентстві відбувається повний аудит діяльності, а найголовніше — розпочався процес вичищення галузі від корупціонерів», – зазначив Олексій Гончарук.

Читайте: 368 млн років: у США виявили найдревніший скам’янілий ліс

Позбувся посади керівник Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга. За словами прем’єр-міністра, підтвердилися численні скарги, що надходили на його адресу.

Також звільнили очільника ДП «Гутянське лісове господарство», що у Харківській області. За даними голови уряду, перевірка встановила, що дані про ідеальний фінансовий стан підприємства були фіктивними, транспортні засоби закуповувалися без погодження з Держлісагентством. Незаконні рубки на підприємстві сягнули 32 млн державних збитків, а борги – 30 млн.

Олексій Гончарук зазначив, що всю отриману інформацію передали до правоохоронних органів для проведення розслідування та покарання винних.

Як повідомляв LANDLORD, за словами Олексія Гончарука, продаж паю коштуватиме селянину субсидії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також