Новини / Політика     15 липня 2022 19:45

Кабінет міністрів призначив тимчасового керівника Держпродспоживслужби

Новий очільник обіймав посаду заступника голови Держпродспоживслужби з 23 лютого 2022 року

Кабмін призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Андрія Лордкіпанідзе.

Про це повідомляється в урядовому розпорядженні №587-р від 12 липня 2022 року.

“Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, виконання обов’язків Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на заступника Голови зазначеної служби Лордкіпанідзе Андрія Юрійовича”, — ідеться в розпорядженні.

Довідка. 14 липня пресслужба СБУ повідомила про викриття масштабної корупційної схеми у Держпродспоживслужбі. Наразі підозру отримали майже всі топкерівники. Керівництво намагалося створити підконтрольне підприємство, яке протягом 2022 року мало незаконно “освоїти” понад 650 млн грн з держбюджету шляхом участі у тендерах.

Нагадаємо, СБУ викрила незаконні схеми вивозу лісу компаніями Фірташа.

Раніше повідомлялось, світовий прогноз пшениці на 2022/23 МР передбачає збільшення початкових запасів, зниження виробництва, скорочення споживання, зростання експорту та збільшення кінцевих запасів.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також