Новини / Інвестиції     12 січня 2022 17:45

Юрій Кормишкін знову став мажоритарним власником акцій ПАЕК

Відповідний дозвіл АМКУ було надано 29 грудня 2021 року

12 січня 2021 року колишній генеральний директор групи компаній «СП «Південної Аграрно-Експортної Компанії» (ПАЕК) Юрій Кормишкін придбав у власність групу компаній ПАЕК.

«ПАЕК — це дітище всього мого життя, в яке вкладено дуже багато ресурсів, сил та енергії. Це перспективна компанія, що стрімко розвивається на півдні України! Дякуємо партнерам, які, як і раніше, залишаються друзями компанії ПАЕК і вірять у неї! Тепер з новими силами прагнемо нових вершин і перемог!», — написав Юрій Кормишкін у Facebook.

Зазначається, що відповідний дозвіл АМКУ на опосередковане придбання частки у статутному капіталі «СП «Південна аграрно-експортна компанія», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства було надано АМКУ 29 грудня 2021 року.

Довідка. ПАЕК (ТОВ «СП «Південна Аграрно-Експортна Компанія») — українська група компаній, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових, бобових і олійних культур. Свою діяльність розпочала у 2012 році. Земельний банк — понад 40 тисяч га. Елеваторні потужності — понад 260 тисяч тонн одночасного зберігання зернових і олійних культур.

Культури, які вирощують на полях групи компаній: соняшник, озима пшениця, озимий ячмінь, озимий ріпак, кукурудза, горох, овес, просо.

Раніше Landlord повідомляв, що Астарта придбала майже 25,5 тис. власних акцій.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також