Новини / Трейдинг     14 листопада 2018 16:31

Іспанія планує повністю перейти на «зелену» енергетику до 2050 року


Перейти на електроенергію лише з відновлювальних джерел Іспанія розраховує до 2050 року, а на 70 % «зеленої» енергетики – до 2030-го. Іспанський уряд оприлюднив новий кліматичний план.

Про це написала Економічна правда, спираючись на Euractiv.

13 листопада уряд Іспанії представив цей законопроект, який перевершує чинні плани Євросоюзу. Технології відновлюваної енергетики сприяють пом’якшенню наслідків зміни клімату, що вкрай важливо для всіх, хто працює в агросфері.

Ще два роки тому Іспанія отримувала 23 % електроенергії з відновлюваних джерел. «Для того щоб вилучити з енергетики вугілля, нафту і газ, Іспанія планує припинити випуск ліцензій на розвідку невідновлюваних ресурсів, заборонити фрекінг та відмовитися від нових субсидій на викопні види палива. Щонайменше 20 % національного бюджету планують виділяти на діяльність у сфері клімату», – зазначає джерело.

Читайте: Французька компанія Sojam представила на «ІнтерАГРО» альтернативу фумігації.

За інформацією Euractiv, законопроект буде поданий до парламенту Іспанії до кінця року.

Для порівняння: в Україні у 2017 році відновлювані джерела енергії становили близько 7 % (включаючи великі гідроелектростанції) валового кінцевого споживання енергії. У 2020-му планувалося збільшити цей показник до 11 %.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також