Новини    22 серпня 2023 16:54

Ірину Левківську призначили новою фінансовою директоркою “Нібулон”

Фахівчиня відповідатиме за контроль над операційною діяльністю та фінансовими операціями в компанії, взаємодію з банками, аудиторами й консалтинговими компаніями, залучення інвестицій, побудову та автоматизацію процесів на базі оновленої системи ERP

Нещодавно Ірина Левківська нещодавно приєдналась до команди “Нібулон” на посаді фінансової директорки, інформує пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Фахівчиня відповідатиме за контроль над операційною діяльністю та фінансовими операціями в компанії, взаємодію з банками, аудиторами й консалтинговими компаніями, залучення інвестицій, побудову та автоматизацію процесів на базі оновленої системи ERP.

Ольга Бабаніна, яка протягом минулих чотирьох років перебувала на посаді фінансового директора, призначена директором з контролінгу та інвестицій.

Ірина Левківська закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, має диплом магістра міжнародного бізнесу та диплом перекладача.

Нагадаємо, “НІБУЛОН” розпочав посівну кампанію озимого ріпаку під урожай 2024 року з використанням передової технології.

Компанія “Нібулон” нині продовжує працювати та виконувати свої зобов’язання, використовуючи лише 32% своїх потужностей.

Компанія “Нібулон” почала закупівельну кампанію ранньої групи культур урожаю-2023. 21 червня перевантажувальний термінал у м. Миколаїв прийняв першу партію ячменю.

Перевантажувальний термінал компанії “Нібулон” (філія Козацька), що розташований на території селища Козацьке Херсонської області, опинився під водою внаслідок руйнування греблі Каховської гідроелектростанції.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...