Новини / Політика     14 серпня 2019 11:59

Ірина Паламар очолила Офіс реформ Intelligence AGRO

В Україні створено громадську організацію – Офіс реформ Intelligence AGRO, яка займатиметься реформуванням аграрної галузі на новій діджитал-платформі. Її заснувала й очолила громадський діяч, аграрний експерт, голова АТУ Ірина Паламар.

Про це повідомляє пресслужба Асоціації тваринників України.

Офіс реформ Intelligence AGRO об’єднав висококваліфікованих експертів аграрної галузі, науковців, представників бізнесу та громадських організацій, які вже почали розробляти ефективні механізми для реформування агросектора.

Читайте: ДФС легалізувала 60 тисяч сільгосппідприємців

Експерти організації створили програму «Аграрна країна у смартфоні», яка передбачає державний аграрний менеджмент нового покоління:

  • ІТ-платформа замість численних департаментів МінАПК (Електронна держава у смартфоні щодо аграрної сфери)
  • Мінімум бюрократії – максимум електронних послуг
  • Управління процесами «знизу вгору»: від аграрія до міністра
  • Регіональні агроковоркінги у форматі open-space замість консервативних обласних агродепартаментів.
  • Створення єдиного реєстру всіх учасників аграрної сфери для електронного голосування, реалізація принципу «народовладдя».

Цей пакет пропозицій Ірина Паламар уже передала особисто президентові України. Надалі програму опрацьовуватиме Офіс президента із залученням фахівців Intelligence AGRO, які брали участь у її розробленні.

Landlord раніше повідомляв про те, що Ірина Паламар звернулася з пропозицією до президента України перевіряти кандидатів у міністри на поліграфі.

Читайте також