Новини / Фінанси     14 серпня 2019 08:45

ДФС легалізувала 60 тисяч сільгосппідприємців

Державна фіскальна служба України протягом травня – липня 2019 року залучила до декларування доходів і сплати податків від продажу сільгосппродукції 60 тис. громадян.

Про це повідомляє БізнесЦензор.

ДФС заявила про проведення у травні – липні 2019 року операції Урожай, у результаті якої додатково залучено до декларування 60 тис. осіб, котрі отримують дохід від продажу сільгосппродукції, та 5 тис. осіб, які надають послуги з оброблення та збору врожаю.

Читайте: Зелений бізнес: успішна модель заробітку на рослинах

Під час операції ДФС виявляє громадян, які систематично обробляють власні або орендовані земельні ділянки для отримання прибутку й ухиляються від оподаткування, не зареєстровані як суб’єкти господарської діяльності, використовують нелегальну працю найманих працівників або виплачують їм зарплату, нижчу за мінімальну.

У повідомленні наведено приклад залучення до декларування доходів мешканця Харківської області, який у результаті дій ДФС задекларував дохід «понад 1,2 млн грн від продажу власної сільськогосподарської продукції та сплатив понад 200 тис. грн податку на доходи фізичних осіб і 18 тис. грн військового збору».

Landlord раніше повідомляв про брудні схеми ДФС: фіскальні органи пропонують агропідприємствам безвідсотково кредитувати державний бюджет.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також