Новини    18 січня 2021 16:45

InVivo заявила про поглинання 100% капіталу Soufflet Group

В результаті об’єднання груп може з'явитися одна з найбільших аграрних компаній в Європі

InVivo Group, провідна національна французька сільськогосподарська кооперативна група, що діє в кількох ключових країнах, і Soufflet Group, французька сімейна група в галузі продовольства та сільського господарства міжнародного масштабу, оголосили, що вони вступили в ексклюзивні переговори щодо придбання InVivo Group 100% капіталу групи Soufflet. Про повідомляється на сайті InVivo.

Поєднання груп призведе до створення французького лідера в галузі сільського господарства. При сукупних доходах близько 10 млрд євро, приблизно половина з яких буде генерована за межами Франції, і понад 12 500 співробітників у всьому світі, нова компанія матиме сильне позиціонування як у Франції, так і на міжнародному рівні, оперуючи понад 90 промисловими об’єктами. Створення нової групи компанії дозволить мати унікальну можливість для безперечного лідера в аграрному секторі Франції розробити та запропонувати разом зі своїми сільськогосподарськими та промисловими партнерами стійкі рішення для вирішення цих проблем та забезпечити їх реалізацію у великих масштабах.

При цьому, бренд Soufflet буде збережено, що дозволить новій групі компаній використовувати найкращі цінності, позиціонування та ноу-хау InVivo Group та Soufflet Group – йдеться у повідомленні.

«Успіх цієї комбінації базується на збереженні ідентичності кожної групи, котрі продовжать використовувати свої коріння, репутацію, а також місцевий та міжнародний досвід, для того, щоб дати можливість продовжувати розвиток та обслуговувати своїх партнерів, будь то промисловці чи фермери, слідуючи динаміці секторів зернових культур, побудованих роками. Об’єднавши зусилля з InVivo, наша сімейна група знайде потрібне національне рішення зберегти свою ідентичність, забезпечити безперервність своєї діяльності», – заявив Жан-Мішель Суфле, голова правління Soufflet Group.

Читайте: У 2020 році глобальне виробництво молока виросло на 2,3%

Також повідомляється, що поєднання двох груп підлягає попередньому дозволу компетентних антимонопольних органів і угода може бути завершена до кінця 2021 року.

Тьєррі Бландіньєр, виконавчий директор InVivo, робить висновок: «Поєднання нашої спільної діяльності у торгівлі зерновими культурами зміцнить міжнародне позиціонування нової групи. Взаємодоповнюваність усіх наших видів діяльності, а також консолідація як матеріальних, так і людських ресурсів, досвід та унікальні агрономічні знання, що розвиваються десятиліттями, і наша потужна територіальна присутність дозволить новій групі діяти по всьому ланцюжку у створення вартості»

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Білл Гейтс став одним з найбільших землевласників у США

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...