Новини    06 травня 2021 12:30

InVivo поглинає Soufflet Group. Утворюється компанія з обігом 10 млрд євро

Зерновий бізнес Soufflet Group, що має 100-річну історію, збереже свій бренд, але буде контролюватися InVivo

Дві провідні сільськогосподарські компанії Франції – InVivo і Soufflet заявили про своє об’єднання. Кооперативна група InVivo погодилася придбати сімейну компанію Soufflet в рамках досягнутої угоди, про яку було офіційно заявлено 5 травня 2021 року. Про це повідомляють Reuters та World Grain.

Метою угоди, як витікає з повідомлень, стало прагнення двох французьких суперників створити одне з найбільших сільськогосподарських підприємств Європи зі спеціалізацією у зерновому секторі та виноробстві, а прогнозований обсяг продажів нової групи за розрахунками має скласти близько 10 млрд євро на рік.

«Таке поєднання двох французьких груп, що мають міжнародні позиції, створить опору французького продовольчого суверенітету. Нове підприємство також буде краще підготовлене до того, щоб протистояти зростаючій європейської та міжнародної конкуренції», – йдеться у спільній заяві.

Ексклюзивні переговори про угоду були розпочаті ще у січні поточного року і тоді ж пропоноване об’єднання було схвалено міністром економіки Франції Брюно Ле Мером (Bruno Le Maire), коли він виступив проти пропозиції канадської компанії Alimentation Couche-Tard щодо придбання французького ритейлера Carrefour.

ЧитайтеЯкі запобіжні заходи існують для уникнення збитків внаслідок шахрайства

Як витікає з заяви InVivo, це придбання дозволить їй і далі реалізовувати свою стратегію, засновану на трьох амбіції: стати ключовим орієнтиром у інноваційних сільськогосподарських рішеннях, інвестувати в сільськогосподарські та харчові напрямки бізнесу і внести свій вклад в економічне зростання і вплив французького сільського господарства та агробізнесу в усьому світі. В об’єднаній компанії будуть працювати більш ніж 12,5 тис співробітників, а кількість підрозділів  складе більш ніж 90, у тому числі 59 підприємств, розташованих у Франції.

Поглинання може бути завершено до кінця 2021 року за умови отримання дозволу регулюючих органів. Інші фінансові деталі угоди офіційно не оприлюднювалися, втім, як повідомили у Reuters з посиланням на джерело, знайоме з угодою, її сума склала 2,3 млрд євро ($2,76 млрд).

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна імпортувала першу партію тростинного сирцю в межах тарифної квоти.

Фото: World Grain

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...