Новини / Інвестиції     26 серпня 2021 16:36

Інвестиційна компанія Dragon Capital стала єдиним мажоритарним власником Асоціації рітейлерів України

Dragon Capital отримала одноосібний контроль над RAU

Інвестиційна компанія Dragon Capital збільшила свою частку в Асоціації рітейлерів України (RAU) і стала її єдиним мажоритарним власником.  Зміни в структурі стали можливими після виходу з групи власників RAU співзасновників Асоціації Олександра Фіалки й Олега Кручиніна.

Про це інформує пресслужба Асоціації рітейлерів України.

Зазначається, що Фіалка та Кручинін продовжать займатися розвитком своїх проєктів.  Ще один співзасновник компанії – Андрій Жук – залишився серед власників та продовжує обіймати посаду голови правління RAU.

“Рішення Dragon Capital увійти до RAU п’ять з половиною років тому стало додатковим стимулом розвитку компанії, і зараз – коли Dragon Capital став мажоритарним власником Асоціації – це означає перехід на новий рівень розвитку, і я впевнений у майбутньому цього проєкту”, – зазначив Фіалка.

Своєю чергою, керуючий директор з прямих інвестицій Dragon Capital Володимир Тимочко зазначив, що інвесткомпанія разом з командою RAU планує  нарощувати активність Асоціації на ринку – за рахунок розвитку нових сервісів для членів RAU, лобіювання інтересів галузі в органах влади та проведення ще яскравіших та масштабніших заходів за прикладом провідних сусідніх ринків Туреччини та Польщі.

Читайте: Преміум-корм для людей. Італійські шеф-кухарі створили їжу в кубиках

Довідка: Асоціація рітейлерів України була створена у квітні 2013 року. Співзасновниками стали Олександр Фіалка, Олег Кручинін і Андрій Жук. Через два з половиною роки роботи, у грудні 2015-го, мажоритарну частку в Асоціації придбала найбільша інвестиційна компанія України Dragon Capital.

Раніше Landlord повідомляв, що на Дніпропетровщині відкривається сучасний цех із переробки сої.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також