Новини / Інвестиції     16 вересня 2021 15:00

Інвестняні отримали заяви від 23 інвесторів на суму понад 2 млрд доларів

Державне агентство із залучення інвестицій (UkraineInvest) отримало 23 заявки на проєкти від потенційних інвесторів на загальну суму понад $2 млрд

Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) отримав 23 заявки на проєкти від потенційних інвесторів на загальну суму понад 2 млрд доларів. Про це на пресконференції 14 вересня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте: Швейцарський інвестиційний фонд надав “Прометею” фінансування в $5 млн

За його словами, готовність інвестувати в Україну засвідчили 23 інвестори з потенційними інвестиціями в 2 млрд доларів. Він зазначив, що частина цих інвесторів здійснюватиме свої інвестиції в цьому році, а частина – в наступному. Також прем’єр переконаний, що ця цифра зростатиме, зокрема, після запуску Дія City.

Також на приплив інвестицій, за його словами, впливатиме виконання зобов’язань України в частині зеленої трансформації, трансформації вугільних регіонів та інших міжнародних проектів.

“Відповідно за такими інвесторами закріплюються працівники UkraineInvest і супроводжують їх”, – додав Шмигаль.

Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) є проєктом за угодою між Western NIS Enterprise Fund та Громадською спілкою “Фонд підтримки реформ в Україні”. WNISEF надає підтримку уряду України шляхом розробки ефективної економічної політики та лідерства, а також сприяє зміцненню стратегічної співпраці між країнами та між приватним і державним секторами, як це передбачено в Меморандумі про взаєморозуміння між WNISEF і Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Раніше Landlord повідомляв, що “дочка” швейцарської компанії інвестує $40 млн у порт “Чорноморськ”.

Джерело: Укрінформ

Читайте також