Новини    01 листопада 2021 16:12

Ілон Маск готовий дати $6 мільярдів для боротьби із голодом

Фінансова звітність має бути відкритою для відстеження коштів

Найбагатша людина світу, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск готовий пожертвувати 6 мільярдів доларів із продажу акцій Tesla, якщо це допоможе побороти голод у світі.

“Якщо Всесвітня продовольча програма зможе пояснити в цьому ланцюжку твіттів, як 6 мільярдів доларів можуть вирішити проблему світового голоду, я готовий зараз продати акції Tesla і зробити це” – написав Маск у своєму Твітері.

Також він додав, що фінансова звітність має бути відкритою, щоб громадськість бачила, як саме витрачаються кошти.

Читайте: На Миколаївщині відкрили найбільшу в Європі креветкову ферму

Цей твіт з’явився у відповідь на заяву директора Всесвітньої продовольчої програми ООН Девіда Бізлі, який 19 жовтня попросив у Маска 6 млрд доларів на боротьбу з голодом.

“Цього року 42 мільйони людей перебувають на межі голоду. Безпрецедентна глобальна криза, яка посилилася через Covid. Голод, дестабілізація в країнах та масова міграція — ось що станеться, якщо ми не вживемо заходів. Ілоне Маск, ви тільки вчора заробили $6 млрд — рівно стільки, скільки нам потрібно, щоб запобігти катастрофі! Будь ласка, допоможіть!… Я пропоную вам унікальну можливість врятувати 42 мільйони людей від голоду” – наголосив Бізлі.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Forbes назвав Маска найбагатшою людиною в історії. 

Джерело: Twitter Ілона Маска

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...