Новини    07 квітня 2022 15:38

Європарламент підтримав негайне введення ембарго на імпорт нафти, газу, вугілля з РФ

Документ підтримала переважна більшість депутатів.

Європарламент підтримав резолюцію про заклик до повного і негайного ембарго на імпорт російських енергоносіїв: нафти, газу, вугілля та ядерного палива.

Про це йдеться на сайті Європарламенту.

Документ підтримала переважна більшість депутатів.

У резолюції депутати Європарламенту закликають до додаткових каральних заходів, включаючи «негайне повне ембарго на російський імпорт нафти, вугілля, ядерного палива та газу».

Вони зауважили, що паралельно з цим необхідний план, як забезпечити енергетичну безпеку ЄС.

А також супроводжуватися стратегією «скасування санкцій у разі, якщо Росія зробить кроки для відновлення незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах та повністю виведе свої війська із території України».

Також парламент висловлює обурення щодо звірств російських збройних сил і вимагає притягти до відповідальності винних у скоєнні воєнних злочинів.

Читайте також: Кабмін назвав заходи, які направлені на покращення посівної

Нагадаємо, російські війська нищать  українські нафтобази і НПЗ. Що буде з ринком палива та чи є план Б в України розповів директор Консалтингової групи А-95, експерт із енергетики Сергій Куюн.

Кабінет Міністрів ухвалив низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до, зокрема, пального, пестицидів та агрохімікатів в умовах воєнного стану.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...