Новини / Рейдерство     15 квітня 2020 13:47

Єланецький зповідний степ розорали під соняшник

У зв'язку з цим, 14 квітня Єланецький відділ Вознесенської місцевої прокуратури повідомив про підозру колишньому керівнику природного заповідника “Єланецький степ” в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам).

Досудовим розслідуванням встановлено, що чиновник внаслідок несумлінного виконання своїх службових обов’язків допустив нецільове використанням земельної ділянки природно-заповідного фонду площею 18 га, на якому, всупереч вимогам законодавства, вирощувався соняшник, повідомили в прес-службі прокуратури Миколаївської області.

Читайте: Уряд повернув держрегулювання цін на соціальні продукти

Зазначеними незаконними діями державним інтересам завдано збитків на суму 169 тис. грн., що підтверджено висновком експерта.

Розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення відшкодування заподіяної шкоди.

Нагадаємо, що “Єланецький степ” – це важлива природна пам’ятка України і є єдиним заповідником на Правобережжя. Флора заповідника нараховує 423 види судинних рослин. На території заповідника мешкає приблизно 1500 видів безхребетних тварин, з них 158 видів (понад 10%) є рідкісними і потребують охорони.

Джерело: Інше ТБ

Раніше Landlord повідомляв, що в Запоріжжі квітне найбільший у Європі кизиловий сад.

Читайте також